Кожен ветеран має відчувати шану та турботу держави

Сьогодні, напередодні 70- річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні, кожен громадянин віддає данину шани й поваги тим, хто в лиху годину війни мужньо боронив нашу землю, тим, хто не повернувся з кривавих полів, тим, хто відродив країну з руїн.

На сьогоднішній день, в управлінні Пенсійного фонду України в місті Білгороді — Дністровському та Білгород — Дністровському районі Одеської області перебуває на обліку 1016 осіб — учасників бойових дій та ветеранів війни, з них лише 38 громадян є інваліди війни, і з кожним роком їх стає, на жаль, все менше. Пам`ять війни – це пам`ять серця, яка особливо гостро відчувається в цей важкий час, який сьогодні переживає наша Україна. Цю пам`ять несуть у вічність молоді покоління, схиляючись у шані перед своїми батьками, дідами,живими і полеглими, перед усіма ветеранами війни та учасниками бойових дій.

Доземний уклін вам і безмежна вдячність за Подвиг вашого життя, за відстояну в боях свободу, честь і незалежність Батьківщини.

Напередодні цього світлого свята бажаємо Вам міцного здоров`я, щастя, миру і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, впевненості в прийдешньому дні, радості та добра, чистого неба і щасливої долі на рідній землі!